SZKOLENIA PRZECIWPOŻAROWE

SZKOLENIA PRZECIWPOŻAROWE

Zgodnie z przepisami, każdy pracodawca ma obowiązek organizowania szkoleń bhp dla pracowników. Musi także zadbać o bezpieczeństwo w budynku, jak i na poszczególnych stanowiskach pracy. W związku z powyższym, zgodnie z art. 4 Ustawy o ochronie przeciwpożarowej (Dz.U. 2021 poz. 869,2490) właściciel, pracodawca jest zobowiązany do zapoznania pracowników z przepisami przeciwpożarowymi, ustalić sposoby postepowania personelu na wypadek powstania pożaru, klęski żywiołowej lub innego miejscowego zagrożenia. Czynności z zakresu ochrony przeciwpożarowej, w tym również szkolenia, mogą przeprowadzać osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje, zgodnie z wymaganiami opisanymi w ww. Ustawie. Dodatkowym obowiązkiem pracodawcy zgodnie z art. 207 §1 Kodeksu Pracy (Dz.U. 2020, poz. 1320), pracodawca jest zobowiązany do wyznaczenia pracowników do wykonywania działań w zakresie zwalczania pożarów i ewakuacji pracowników. Logicznym jest fakt, że osoby wyznaczone przez pracodawcę do wykonywania w/w. czynności powinny posiadać odpowiedni zasób wiedzy, którą należy zdobywać podczas szkoleń z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

Nasza firma posiada odpowiednią bazę lokalowa i sprzętową oraz wykwalifikowany personel do przeprowadzania szkoleń z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

IMG 4757IMG 47371

Firma posiada Certyfikat

Auditor wewnętrzny Systemy zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy
wg normy PN-N 18001:2004

Anna, Jacek Seroccy
Ul. Boczna 7
82 – 200 Malbork

Anna Serocka
+48 510 728 501
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jacek Serocki
+48 695 190 881
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.bhpppoz-ajseroccy.pl
© all rights reserved